28 февраля, 2021
Наречена на весіллі запропонувала тост за свекруху, але такої жорстокої правди від неї ніхто не чекав

Наречена на весіллі запропонувала тост за свекруху, але такої жорстокої правди від неї ніхто не чекав

Люди обговорюють весілля, яке відбулося в маленькій сільській церкві в Англії. В порушення традицій наречена звернулася з промовою до присутніх, присвятивши її своїй свекрусі. Підсумком виступу став повний розрив відносин між новим осередком суспільства і родиною нареченого. Багато з людей підтримали наречену. Тому що розказана дівчиною історія нагадала їм про їх власний досвід, інформує Ukr.Media.

Авторка розповіла про весілля, яке закінчилось скандалом і повним розривом відносин. Причиною тому стала промова, з якою виступила наречена.

Коли наречений ще тільки збирався відправитися на це весілля в маленьке англійське село, він вважав, що там може статися щось цікаве, оскільки його мати трохи божевільна.

Вона завжди намагалася контролювати нареченого, проте йому вдалося зберегти характер і незалежність. Чоловік пішов від неї, залишивши з малолітнім сином і двома дочками. Коли син виріс і закохався в дівчину, вона багато разів намагалася їх посварити, але їй не вдавалося.

Мати нареченого прийшла на весілля в білій мереживній сукні. Вона весь час плакала і говорила всім навколо, що це найгірший день у її житті. Молодята не звертали на це уваги та намагалися фотографуватися так, щоб ридаюча свекруха якнайменше попадала в кадр. На святковому обіді за традицією з промовою виступили боярин, батько нареченої та сам наречений. А потім слово несподівано взяла наречена. І запропонувала підняти келихи за матір нареченого.

“Я знаю, це незвично, щоб наречена виступала з промовою на весіллі, але я вирішила підняти тост за мою свекруху. Ця жінка перетворила моє життя на пекло. Я знаю свого нареченого чотири роки, і за цей час вона неодноразово намагалася розлучити нас”.

За словами нареченої, мати нареченого весь час ображала її. А коли справа дійшла до весілля, спробувала зірвати свято.

“Вона говорила всім, що я нічим не краще дівчат легкої поведінки. Вона намагалася зіпсувати весілля, скасувавши церемонію в церкві та святковий обід. Ми всі тут лише тому, що передбачили це. Вона намагалася домогтися мого звільнення, сподіваючись, що я не зможу жити разом зі своїм нареченим. Вона сказала моєму начальнику, що я вкрала гроші компанії. Мій наречений намагався поговорити з нею, але вона не стала слухати. І навіть прийшла сьогодні в весільній сукні”.

Наречена запропонувала гостям випити за свекруху. Вона сказала, що сподівається більше ніколи в житті не побачити матір свого нареченого. І не збирається знайомити своїх майбутніх дітей з бабусею. Після цього свекрухи нічого не залишалося, як в сльозах покинути свято. Її сестри пішли за нею.

Після цього наречена вибачилася перед гостями за цей театральний виступ. Вона пояснила, що напередодні її сукня виявилася зіпсованою, і це було останньою краплею. Також наречені роздали гостям свої нові номери телефонів, пояснивши, що вони не хочуть, щоб свекруха могла з ними зв’язатися.

Люди прочитавши цю історію, підтримали наречену, оскільки у багатьох з них були такі ж історії відносин зі своїми батьками або батьками подружжя.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *