24 февраля, 2021
3аrізаv на могилі матері: брат розправився з 20-річною сестрою. “Завагітніла без шлюбу”

3аrізаv на могилі матері: брат розправився з 20-річною сестрою. “Завагітніла без шлюбу”

У Азербайджані через карантин зросла кількість жорстоких вбивств жінок через “честь родини”.

Про це пише currenttime.tv.

Видання зокрема розповіло страшну історію 20-річної Айтен Фарзалієвої. Дівчинка рано залишилась сиротою, бо її мати та старша сестра вчинили самогубство, оскільки батько та чоловік жорстоко знущались із жінок. Після арешту батька Айтен забрали у дитбудинок. Після того, як вона подорослішала, дівчина знайшла собі чоловіка та завагітніла від нього, проте вони не одружились.

Тоді старший брат відвів сестру на могили матері та сестри і зарізав її там. Свій вчинок він пояснив тим, що “жінка зганьбила честь родини”. 9-місячна дитина опинилась у притулку.

Місцеві правозахисники зазначають, що “вбивства через честь” у Азербайджані часто маскуються під самогубства або випадковості.

Нагадаємо, у Перемишлянах на Львівщині зловмисники жорстоко побили і згвалтували дівчинку сироту. Про це повідомила в “Facebook Олена Липа.

Автор публікації уточнює, що вже кілька тижнів по просторах інтернету поширюється відео сексуального насильства по відношенню до дівчини, зняте в Перемишлянах. З етичних міркувань відео не публікують, але це відео є у активістів групи “Варта1”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *