21 Лютого, 2024
Лікарі стверджують, що жінкам просто необхідно їсти гpанат разом з кісточками. І ось чому…

Лікарі стверджують, що жінкам просто необхідно їсти гpанат разом з кісточками. І ось чому…

Виявляється, гpанатові кісточки – дієтичні вуглеводи, які являють собою клітковину, що не перетравлюється в харчовому тракті. Їжа, що містить такого роду клітковину, швидко проходить по травній системі людини, виводить тoксини, шлaки та інші шкідливі продукти життєдіяльності.

Цей фрукт містить в собі цілий вітамінно-мінеральний комплекс, який надає неймовірний вплив на людський організм. Перевірила на собі. Захопленню немає меж! Джерело

Потенційна користь гранатового соку для здоров’я

Дослідження показують, що гранатовий сік має кілька ключових властивостей, які можуть допомогти покращити загальне здоров’я.

За матеріалами webmd

Знижений ризик серцево-судинних захворювань

Гранат містить велику кількість поліфенольних сполук, які називаються пунікалагінами або елагітанінами. Ці антиоксиданти приносять користь вашій серцево-судинній системі, допомагаючи їй утримувати стінки артерій від потовщення та зменшуючи накопичення холестерину та бляшок. Також було показано, що гранатовий сік містить значну кількість антоціанів та антоксантинів, які підтримують здоров’я серця.

Підтримує здоров’я суглобів

Гранат містить антиоксиданти, які також мають протизапальні властивості. Ці антиоксиданти можуть відігравати роль у зменшенні остеоартриту, оскільки показано, що вони мають пом’якшувальну дію на утворення запальних цитокінів. Початкові дослідження також показують, що сік може допомогти вам, якщо ви відчуваєте такі захворювання, як ревматоїдний артрит, запальні захворювання кишечника або інші запальні захворювання.

Потенційні ризики гранатового соку

Хоча гранатовий сік може надати кілька ключових переваг для здоров’я, він може перешкоджати прийому деяких ліків, і людям з алергією на гранат його слід уникати.

Алергічні реакції

У деяких людей може виникнути алергія на гранати та гранатовий сік із симптомами, які варіюються від кропив’янки до звуження горла. Якщо вас турбують можливі алергічні реакції, зверніться до лікаря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *