28 Травня, 2024
Яка весільна пара вам подобається, Обрана  пара відкриє таємницю вашої душі. 

Яка весільна пара вам подобається, Обрана пара відкриє таємницю вашої душі. 

Обрана весільна пара відкриє таємницю вашої душі. 

1.

Зазвичай ви відкрита і розташовуєте до себе людей. Хоча б формально намагаєтеся, щоб в вашому суспільстві люди не відчували дискомфорту. Але щиру симпатію ви відчуваєте не до всіх, а до не багатьох. Щасливчику, якому пощастило стати для вас близькою людиною, ви віддасте все тепло свого серця, в міру здібностей. Ви не вмієте годинами говорити ні про що, але хвилини дві протримається.

І за ці дві хвилини часом встигаєте сказати такі карколомні слова, що співрозмовник навіть здригається, пронизаний вашою глибиною і щирістю. А потім він кілька днів приходить до тями, бо постійно згадує ваші теплі слова і мимоволі посміхається щасливою посмішкою. Свою душевність ви проявляєте рідко, але влучно.

Руки у вас холодні, але зате серце гаряче. І за ваше майбутнє хвилюватися нема чого. Потрапивши в біду, ви отримаєте підтримку небагатьох, але дуже вірних людей, які щиро вас люблять.

2.

Ви дуже добре розумієте людей, любите їх і намагаєтеся оточувати себе ними. Сама назва цієї категорії перекладається як «той, хто любить людей». Адже навіть якщо ви кого-небудь лаєте, навіть якщо ви кимось незадоволені – це теж походить від вашої любові до людей. Ви переживаєте за них, намагаєтеся вберегти від неправильного вчинку і турбуєтеся, коли вони роблять помилку.

Ви щиро поділяєте тривоги всіх оточуючих. Тому вас вважають теплою і душевною людиною. Вам не зашкодило б все-таки тримати деяку дистанцію у відносинах, адже іноді близькі завдають вам біль. А образити вас простіше простого – ви відкрита людина, всі ваші слабкі місця давно відомі кожному. Але, на жаль, у вас погано виходить тримати дистанцію. Вам навіть важко зрозуміти, як це – відштовхнути від себе людину. Так що іноді вам доведеться терпіти біль.

Це плата за те задоволення, яке ви отримуєте від спілкування з людьми. Втім, чому тільки з людьми? Кішки і собаки теж вас обожнюють, як і ви їх. І є ще один плюс. Такі, як ви, зазвичай стають прекрасними татами і мамами. А ще краще – дідусями і бабусями, онуки вас будуть просто обожнювати.

3.

Ви дуже добрі, турботливі й щирі. Від вас постійно виходить тепло, як від батареї центрального опалення. Ви обожнюєте людей, вони вам необхідні як повітря, тому що ви заряджаєтеся від спілкування. У вас високий ступінь соціальної адаптації, а простіше кажучи, ви дуже легка людина і можете швидко влитися в будь-який колектив.

Вам подобається спостерігати за життєвими перипетіями знайомих, а якщо ця крива їх занесе, то в будь-яку хвилину готові надати дружню підтримку. З літературних героїв вам ближче всього Місіс Марпл. Уміння спілкуватися з людьми і щире співпереживання обеззброюють кожного, хто має щастя бути з вами знайомим. І краще за все ви себе почуваєте, віддаючи себе людям.

Яку пару обрали ви?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *