23 Червня, 2024
Головна жіноча помилка, яка миттєво відштовхує чоловіків

Головна жіноча помилка, яка миттєво відштовхує чоловіків

Напевно, у кожної жінки була ситуація, коли траплявся хороший хлопець, все було добре, а раптом він кудись зникає. Припиняються дзвінки, складається враження, що він намагається тебе уникнути. Тоді ви починаєте згадувати останні зустрічі та хочете зрозуміти, що трапилося, що пішло не так?

Коли жінка починає закохуватися в чоловіка, вона мусить продемонструвати, що зацікавлена в ньому. В іншому випадку, чоловік просто не розуміє, що відчуває до нього жінка, і чи взагалі він їй подобається. Жінки дуже часто допускаються помилки, коли вважають, що не потрібно демонструвати всі свої почуття, оскільки чоловік втратить до неї інтерес. Проявляти почуття варто, але це також потрібно робити в міру.

Жінки посилають ці сигнали по-різному. Одні — закидують партнера повідомленнями, щоб він розумів, що вона продовжує про нього думати протягом дня. Інші — запрошують сходити кудись разом і зайнятися якоюсь спільною справою.

Ви можете це робите з щирих мотивів, потрібно знати межу і не переходити рамки. Занадто велика кількість уваги може відштовхнути чоловіка, особливо на першому етапі стосунків.

Чоловікам подобається відчувати себе мисливцями, а якщо ви будете самі йти у його руки — вони швидко втратять інтерес. Дайте їм час та свободу на «полювання». Він буде вас цінувати тоді, коди витратить на вас багато часу та зусиль. Така «здобич» є найсолодшою.

Чоловікам потрібен простір. Занадто активні жінки просто міняють домінантні позиції в стосунках, і чоловіки відчувають себе пригнічено та не комфортно.Тому наступного разу, коли захочете написати або подзвонити чоловікові, запитайте себе: «Я хочу це зробити, тому що боюся, чи тому, що люблю?»

Якщо ви робите це через страх, то чоловік це неодмінно відчує, й ви будете вже не настільки привабливі в його очах. Посилайте йому сигнали, але в міру, щоб у нього було достатньо простору і свободи для дій. «Вислизайте» з його обіймів, щоб йому ще цікавіше було вас упіймати.

Ми не говоримо сидіти, склавши руки. А просто відати кермуванні чоловікові. Він має відчувати власну перевагу. Дайте йому скучити за вами. Продовжуйте займатися своїми справами, майте власне життя та друзів. Захоче — він вам подзвонить або напише за цей час, ні — доведеться чекати зустрічі.

Дайте йому свободу завойовувати вас! Коли ви зрозумієте, що чоловік у вас дійсно закоханий, що боїться втратити вас, тоді можна відкритися на повну й поринути в кохання з головою. Так що не поспішайте. Всьому свій час.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *