15 Липня, 2024
Якщо чоловік ображає свою жінку, він може все втратити – і ніякої містики в цьому немає

Якщо чоловік ображає свою жінку, він може все втратити – і ніякої містики в цьому немає

Ніщо не замінить справжню жіночу підтримку, хитромудрість, інтуїцію, здатність бачити знаки і відчувати людей. Ось тому справжні успішні люди бережуть і шанують свою жінку.

Якщо чоловік погано відноситься до своєї жінки, він стає вразливим 

Якщо чоловік принижує і ображає свою жінку, з часом він може все втратити. І ніякої «містики» в цьому немає. Звичайна психологія і філософія життя.

Академік Ландау був геніальним вченим. Але, на жаль, заводив інтрижки з дамами і водив їх додому прямо при дружині. Цар Олександр Другий багато зробив для Вітчизни. Але ось теж коханку з дітьми поселив прямо в палаці, вище поверхом, над покоями дружини. Пушкін любив, прийшовши з «веселого дому», поділитися дружиною своїми враженнями і розповісти, з ким і як він там проводив час.

Академік потім потрапив під машину і став безпорадним інвалідом. Доглядала за ним його дружина, звичайно. А хто ще? Олександр Другий був убитий терористами, йому ноги бомбою відірвало, так він коханку навіть попрощатися не покликав, коли помирав. Пушкін теж помирав на руках дружини після смертельної дуелі … І багато таких прикладів можна навести.

Ці великі люди кривдили своїх дружин і завдавали їм страждання своєю поведінкою. В той час коли дружини їх любили всім серцем! Ні, не злий рок, Вищі сили покарали цих чоловіків. Справа вся в тому, що вони своїх дружин принизили. Звели на нижчий рівень. Жінка перестала бути другом, вірним партнером, товаришем і опорою. Вона стала кимось на кшталт рабині Ізаури, кимось на кшталт вірного собаки, яку господар може приголубити. А може і штовхнути. І в будь-якому випадку її не соромиться Оскільки рабів можна не соромитися!

Дружина перестала бути другом, стала прислугою. Істотою нижчого порядку, як раніше говорили. І чоловік сам себе прирік на самотність, принизивши саму близьку людину. Адже, вірного друга у нього не стало, людини, з яким можна поділитися сокровенним, людини, яка може надати на рівних підтримку, дати пораду, захистити, посперечатися, переконати, змусити відмовитися від невірного кроку. І в таких відносинах чоловік позбавляє себе самого головного – підтримки.

Начебто в шлюбі чоловік або в стосунках – але насправді він самотній. Самотній – значить, вразливий. Значить, на нього можна напасти або обдурити, заподіяти зло. Він бореться один на один з ворогами. А міг би мати вірного друга! Ніщо не замінить справжню жіночу підтримку, хитромудрість, інтуїцію, здатність бачити знаки і відчувати людей.

Ось тому справжні успішні люди бережуть і шанують свою жінку. Це їх справжній друг, не просто дружина чи кохана. Принижуючи іншого, принижуєшся і слабшаєш ти сам, на радість ворогам. І стаєш одиноким, беззахисним і слабким. Повага до жінки – запорука успіху і довгого життя. А образити люблячого неважко. Знехтувати легко. Тільки потім можна все втратити …

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *