15 Липня, 2024
Він був уже без ознак життя на ношах з яких звисалu ногu, але хлопчик вийшов із коми і шоkував всіх….

Він був уже без ознак життя на ношах з яких звисалu ногu, але хлопчик вийшов із коми і шоkував всіх….

13-річний хлопчик вийшов з коми, коли батьки вже підписали згоду на посмертне донорство його органів. Трентон МакКінлі зі штату Алабама, США, потрапив до лікарні близько двох місяців тому з тяжкою черепно-мозковою травмою: невеликий причіп для трейлера, в якому він сидів, перекинувся і вдарив дитину по голові.

«Все, що я бачила, — це ноші, з яких звисають ноги… він був мертвий протягом 15 хвилин», — каже мама хлопчика, Дженніфер Рейндл. Лікарі заявили, що хлопчик «ніколи знову не стане нормальним», пише УНІАН.

Вони стверджували, що кисневе голодування ушкодило мозок дитини, «тому якщо він і виживе, то залишиться прикутим до апарату життєзабезпечення».

Після цих слів батьки вирішили підписати згоду на передачу органів хлопчика дітям, які їх потребували б.

«П’ятеро дітей потребували його органів. Було несправедливим продовжувати реанімувати його, це ще більше пошкоджувало його органи», — каже Дженніфер.

Однак за день до того, як Трентона мали відключити від апарату штучного кровообігу, він несподівано почав дихати сам, потім встав з ліжка і зміг спілкуватися, використовуючи складні речення.

Зараз у хлопчика щодня трапляються напади, він страждає від головних болів. Юний американець вірить, що побував у раю: «Я був серед поля і йшов уперед. Мене однозначно врятував Бог, навіть лікарі так кажуть»
джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *