21 Червня, 2024
Говоріть про свої проблеми відкрито: розкажіть близьким людям про все, що накопичилося у вас на душі.

Говоріть про свої проблеми відкрито: розкажіть близьким людям про все, що накопичилося у вас на душі.

Людина схильна до безглуздих переживань, які не мають впливу на ситуацію, а лише підривають її здоров’я. Зазвичай ми турбуємося про майбутні ситуації, які навіть не трапляються, та витрачаємо на внутрішні страхи неймовірну кількість сил та енергії. 

Як часто вам доводиться турбуватися про речі, які ви не можете змінити?

У мене таке траплялося надзвичайно часто. Я боялася того, що можу вчинити щось не так. Я годинами переживала, якщо когось зачепила в маршрутному транспорті або коли на мене накричав перехожий. Мене мучила докори совісті, коли я допускалася найменшої помилки.

Через це мені важко було знайти другу половинку, адже я повністю контролювала свої слова та дії, щоб часом не зробити щось не те. Я завжди хотіла сподобатися іншим, але в такій поведінці я втрачала себе.

Зараз я хочу поділитися з вами основними порадами, які допоможуть позбутися відчуття сорому, страху та тривоги. Якщо вам здається, що ви зробили щось не правильно, або вас турбує майбутня подія, яка огортає вас страхами та тривогою, спробуйте. 

Якщо ви будете слідувати цим правилам, то життя принесе набагато більше щастя та радості. 

І пропоную вам свої 6 порад, як жити так, щоб життя приносило більше радості.

1. Життя неможливо передбачити — вам потрібно просто прийняти цей факт. 

Якби ви не продумували майбутню ситуацію та не намагалися визначити будь-які нюанси, ви ніколи не будете знати, що насправді чекає на вас. В цьому і полягає суть нашого життя. Непередбачуваність та невизначеність є справжніми пригодами, які багато людей перетворюють в страхи.

2. Говоріть про свої проблеми відкрито: розкажіть близьким людям про все, що накопичилося у вас на душі.

Якщо ваш щось турбує, цим варто поділитися з іншими. Особливо це допомагає, коли ти відчуваєш сором за щось. Хоча це важко, але варто розповідати іншим про ті ситуації, які викликають у вас сором. Ви глянете на все з іншого боку. 

3. Почніть тренуватися — це корисно як для фізичного, так і психологічного здоров’я.

Заняття фізичними вправами стимулюють такі процеси в мозку, як і нейрогенез і вивільнення ендорфінів, які називаються гормонами щастя. Ніщо краще не запобігає депресії, як спорт.

4. Вчіться жити сьогоденням.

Не витрачайте своє життя на переживання моментів з минулого або на передчуття прийдешніх подій. Зосередьте свою енергію на тому, що відбувається прямо зараз. Одним словом, практикуйте уважність.

5. Намагайтеся знаходити час для речей, якими ви любите займатися.

Запам’ятайте, що 85% того, про що ми турбуємося, взагалі ніколи не трапляється. Краще зосередьтеся на тому, що вам приносить задоволення. 

6. Опишіть на папері все, що вас турбує. Ви здивуєтеся, наскільки це ефективно.

Щоб заспокоїтися іноді достатньо написати на папері те, що вас турбує. Ви повинні записувати все, що спадає вам на думку. Також потрібно бути впевненим, що ваші записи ніхто не прочитає, лише тоді ви зможете бути відвертими. 

Ви вважаєте себе щасливою людиною?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *